Cestovné poriadky prímestských liniek
30.01.2023 08:54
Cestovný poriadok prímestských liniek platný od 01.02.2023
CP - Spišská Nová Ves - Nálepkovo - Mníšek nad Hnilcom - Smolník - Úhorná
CP - Margecany - Gelnica - Prakovce - Mníšek nad Hnilcom - Smolník - Úhorná